Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny tylko w księdze gości po sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usuwania lub nieudostępniania wpisów.
5 wpisów.
Wieslaw Wieslaw z Opole napisał/a 18 listopada 2020 o 21:45
Podziękowanie za wysoki poziom organizacyjny pogrzebu w dniu 18.11.2020 w Opolu. Dobrze znajomi ze Świdnicy i Bielska-Białej też potwierdzają dobrą organizację, dyscyplinę i porządek. Ta smutna uroczystość była wzorowo przeprowadzona skąd moje osobiste podziękowanie na Pana ręce. Wiesław Mielczarek.
BERNADETA BERNADETA z LIGOTA PRÓSZKOWSKA napisał/a 17 listopada 2020 o 17:36
Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc w "tych trudnych dniach", za cenne rady, za profesjonalizm, za zrozumienie, za całokształt. Dziękujemy 🙂
TOMASZ TOMASZ z LIGOTA PRÓSZKOWSKA napisał/a 12 listopada 2018 o 08:07
Ceremonia pogrzebowa mojego teścia ukazała nam PROFESJONALIZM,ZANGAŻOWANIE,ZROZUMIENIE TEGO CO JEST DZIŚ TAK SPORADYCZNE....... Wiele bardzo pozytywnych reakcji członków naszej rodziny,oraz gości potwierdziło również to co my stwierdziliśmy,czyli człowieczeństwo. Bardzo dużym (POZYTYWNYM ZASKOCZENIEM) było przygotowanie miejsca spoczynku mojego teścia,(FINEZJA WRĘCZ KOSMETYKA) Dziękujemy za tak piękną ceremonie pogrzebową.
Bożena Bożena z Prószków napisał/a 2 listopada 2018 o 10:28
Pierwszy kontakt z Firmą Fides miałam w 2011 r. kiedy zmarł mój ojciec.Zarówno ja jak i cała moja rodzina byliśmy bardzo zadowoleni z kompleksowej i perfekcyjnej obsługi tak ważnego dla nas pogrzebu. Ponownie skorzystałam z usług Fidesu w 2016 roku po śmierci mojego męża i obie z córką byłyśmy bardzo zadowolone z perfekcyjnej jakości usług świadczonych przez tą Firmę. Szczerze polecam usługi pogrzebowe Firmy Fides.
Andrzej Andrzej z Prószków napisał/a 29 października 2018 o 11:13
Pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Brak możliwości komentowania.